Mieszkania na sprzedaż. Potencjał na rynku pierwotnym pod Warszawą

nowe mieszkania ząbkiRynek pierwotny mieszkań na sprzedaż rozwija się w Polsce dynamicznie. Nowe lokale nie powstają teraz wyłącznie w centrach miast, ale coraz częściej można znaleźć kameralne i nowoczesne osiedla na obrzeżach. Pod Warszawą zainteresowaniem cieszą się Ząbki, Wołomin czy Kobyłka. Inwestując tutaj, deweloperzy dają kupującym możliwość pozostania blisko miasta, a zarazem odpoczynku od wszechobecnego hałasu i zanieczyszczeń.

Kupowanie nowych mieszkań ma wiele zalet. Jednak inwestorzy obawiają się wysokich kosztów, z których słynie rynek pierwotny. Czy rzeczywiście jest się czego bać? Okazuje się, że cena mieszkania na sprzedaż na peryferiach stolicy może być o kilkanaście procent niższa niż apartamentu w podobnym standardzie i metrażu w mieście.

Dlaczego warto inwestować w nowe mieszkania?

Wśród dostępnych na rynku ofert są zarówno mieszkania nowe, jak również te pochodzące z rynku wtórnego. Inwestorzy ze szczególnym zainteresowaniem przyglądają się tym pierwszym, ponieważ wiedzą, jak wiele możliwości stwarza przed nimi stan deweloperski. Dobrze znają też technologie użyte do budowy i mogą liczyć na funkcjonalny, zgodny z obecnymi trendami rozstaw pomieszczeń. Zwłaszcza inwestorzy szukający nowych mieszkań typu studio czy apartamentów dla rodziny będą zachwyceni mnogością rozwiązań dostępnych na rynku pierwotnym w Ząbkach i okolicy.

Współczesne budownictwo ma cechy energooszczędne. Oznacza to, że powstaje w technologii przyjaznej dla ludzi i środowiska. Odpowiednio ocieplone budynki zapewniają użytkownikom optymalny komfort cieplny, a zarazem dobrą wentylację. To zasługa stolarki okiennej i drzwiowej wysokiej jakości, która pod względem parametrów technicznych oraz designu wpisuje się w styl nowoczesnych nieruchomości.

Niebywałą zaletą nowych mieszkań jest fakt, że deweloperzy troszczą się o wygląd budynków z zewnątrz, a także aranżacją terenów zielonych wokół nich. Nikogo nie dziwią już siłownie pod chmurką place zabaw, estetyczne ścieżki spacerowe, drogi wewnętrzne, miejsca parkingowe oddawane do dyspozycji nowym właścicielom. Dzisiaj stają się one standardem i mocno kontrastują z betonowymi blokowiskami z przeszłości.

Mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

Prężny rozwój rynku nieruchomości doprowadził do tego, że deweloperzy wciąż szukają nowych i atrakcyjnych dla inwestorów miejsc. Ci, którzy chcą wyprowadzić się z miasta mogą wybrać nowe mieszkania w takich miejscowościach jak m.in. Ząbki, Wołomin, Konstancin Jeziorna, Marki, Kobyłka, Radzymin, Zielonka i inne. Dlaczego warto w nich zamieszkać?

  • Mają bogatą infrastrukturę — szkoły, przedszkola, sklepy, przychodnie zdrowia, place zabaw, obszary rekreacyjne i sportowe.
  • Są spokojne i bezpieczne.
  • Są dobrze skomunikowane z wszystkimi dzielnicami miasta.
  • Zapewniają komfort życia w czystym, cichym otoczeniu, które sprzyja wypoczynkowi po szkole i pracy.

Mieszkania na sprzedaż, które pod Warszawą buduje Willa Developer to gratka dla wszystkich, którzy szukają wysokiego standardu w przystępnej cenie.

Biuro sprzedaży w Radzyminie
Al. Armii Krajowej 4 lok. U2
05-250 Radzymin
Biuro sprzedaży w Toruniu
Szosa Lubicka 1
87-100 Toruń

SOCIAL MEDIA

PRYWATNOŚĆ

Polityka prywatności