Nowe mieszkania na peryferiach w Markach

nowe mieszkania marki

Jesteś na etapie poszukiwania nowego mieszkania? Jeśli stwierdziłeś, że interesują Cię podwarszawskie miejscowości, sprawdź naszą ofertę na tym obszarze. Niedaleko Marek i Warszawy mieszczą się Wołomin oraz Kobyłka — dwie lokalizacje, w które powstają mieszkania na sprzedaż. Dowiedz się, co oferuje Ci deweloper i dlaczego właśnie tutaj warto założyć dom.

Na peryferiach dużych miasta, zwłaszcza zaś w okolicach Warszawy powstaje coraz więcej mieszkań na sprzedaż w stanie deweloperskim. To odpowiedź na trend, który w Polsce od pewnego czasu zyskuje na popularności. Ludzie masowo uciekają z miast, aby rozpocząć życie w sielskim i spokojnym otoczeniu. Taką okazją są dla nich chociażby nasze apartamentowce czy szeregówki zlokalizowane w Wołominie. Podobnie jak pobliskie Marki, jest to miejscowość odnotowująca stały wzrost liczby ludności.

Zalety mieszkania poza miastem

Coraz więcej osób dostrzega zalety mieszkania poza miastem. Zazwyczaj jednak nie decydują się oni na dalekie przeprowadzki, a raczej wybierają peryferia. Marki czy Wołomin cieszą się pod tym względem dużą popularnością, ponieważ zapewniają doskonałą komunikację z Warszawą, a zarazem oddech od szumu wielkiego miasta. Na tym obszarze powstają też nowe mieszkania, domy szeregowe i bliźniaki, a duży wybór jest gwarancją odnalezienia własnego miejsca. Dobra lokalizacja to jednak nie wszystko. Rozwijająca się infrastruktura na tym terenie pozwala nie tylko sprawnie dotrzeć do pracy czy szkoły w stolicy, ale też czerpać przyjemność z ogólnodostępnych stref rekreacyjnych, terenów zielonych czy sportowych. Poza betonową dżunglą łatwiej jest uprawiać ulubione hobby czy zarazić dzieci swoją sportową pasją. Nowe mieszkania w okolicy jezior i lasów to również ucieczka od wielkomiejskiego smogu.

Mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

Pod Warszawą znajduje się wiele miejscowości, które zyskały uznanie wśród deweloperów i cieszą się sympatią inwestorów. Marki, Kobyłka, Wołomin to tylko niektóre z nich. Na tym terenie działa również Willa Developer — firma obecna na rynku od 13 lat. W tym czasie wybudowaliśmy wiele budynków mieszkalnych, rezydencji i apartamentów. Nasze najnowsze mieszkania na sprzedaż znajdują się pod Warszawą, a zostały zaaranżowane w budynkach szeregowych oraz bliźniakach. Warto się nimi zainteresować, ponieważ:

  • zostały wykończone w wysokim standardzie,
  • mają starannie przemyślany układ pomieszczeń,
  • dają bardzo duże możliwości aranżacyjne,
  • powstały z wykorzystaniem nowoczesnych, energooszczędnych technologii,
  • znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji,
  • cechuje je niebanalna architektura i piękne otoczenie.

Nowe mieszkania z ogródkami lub balkonami posiadają miejsca postojowe w garażu podziemnym lub na parkingu naziemnym. Znajdują się na terenie bezpiecznym i estetycznie zaaranżowanym. Zapewniają kameralne sąsiedztwo, spokój i ciszę, których tak potrzebujesz wyjeżdżając z dużego miasta. Jeśli właśnie tego szukasz, sprawdź ofertę Willa Developer.

Biuro sprzedaży w Radzyminie
Al. Armii Krajowej 4 lok. U2
05-250 Radzymin
Biuro sprzedaży w Toruniu
Szosa Lubicka 1
87-100 Toruń

SOCIAL MEDIA

PRYWATNOŚĆ

Polityka prywatności