REZYDENCJA LASKOWA

NAZWA INWESTYCJI:

Rezydencja Laskowa

ADRES:

ul. Laskowa | Wołomin

ILOŚĆ BUDYNKÓW

1

ILOŚĆ MIESZKAŃ:

33

Termin realizacji

II kw. 2019

Piętra

0 – 3

Ilość mieszkań

33

Metraże mieszkań

35 – 98 m²

Liczba pokoi

1 – 4

“Rezydencja Laskowa” ul. Laskowa, Wołomin

Willa Developer Wołomin Sp. z o.o. Sp. K. we wrześniu 2017 roku rozpoczęła realizację najnowszej inwestycji “Rezydencja Laskowa”, polegającej na budowie kameralnego budynku wielorodzinnego o podwyższonym standardzie, położonego w atrakcyjnej części Wołomina, przy ul. Laskowej. W ramach inwestycji na rynek pierwotny trafią mieszkania na sprzedaż o zróżnicowanym metrażu. Zaprojektowana inwestycja wyróżnia się atrakcyjną, elegancką i przyjazną architekturą oraz świetną lokalizacją w spokojnym Wołominie. Budynek położony będzie w spokojnej, zielonej części miasta, jednocześnie w bliskim sąsiedztwie centrum, szkoły, przedszkola, stacji kolejowej PKP, zajezdni PKS czy centrum handlowego. Takie położenie zapewnia komfort użytkowania, a jednocześnie dogodną komunikację z Warszawą. Mieszkanie w Wołominie połączy zalety mieszkania w niewielkiej miejscowości z atutami mieszkania w dużym mieście. W ramach inwestycji do użytku oddane będą 33 mieszkania na sprzedaż o powierzchni od 34 do 99 m2 z przestronnymi balkonami lub tarasami wraz z miejscami parkingowymi w garażu podziemnym, dwoma windami osobowymi i infrastrukturą towarzyszącą. Dodatkowo z myślą o codziennej wygodzie mieszkańców oferujemy możliwość zakupu komórki lokatorskiej o powierzchni ok. 3-6 m². Inwestycja w Wołominie znajduje się w odległości zaledwie 18 km od akwenu wodnego – Zalew Zegrzyński. Jest on miejscem znanym i odwiedzanym przez całe rodziny, które lubią nad nim wypoczywać i spędzać wolny czas. Ponadto, pobliskie lasy sprzyjają pieszym wędrówkom i wycieczkom rowerowym.

Stan deweloperski inwestycji stwarza nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz według własnej wizji. Nowe mieszkania wyróżniają się komfortowym rozmieszczeniem pomieszczeń, co wpływa na funkcjonalność charakterystyczną dla nowoczesnego budownictwa.

Aby osiągnąć stan deweloperski, wykorzystano materiały budowlane i wykończeniowe najwyższej jakości. Nowe mieszkania dostępne są w kilku wariantach, dzięki czemu możemy zaprezentować ofertę dopasowaną do różnorodnych potrzeb.

Biuro sprzedaży w Radzyminie
Al. Armii Krajowej 4 lok. U2
05-250 Radzymin
Biuro sprzedaży w Toruniu
Szosa Lubicka 1
87-100 Toruń

SOCIAL MEDIA

PRYWATNOŚĆ

Polityka prywatności