Gdzie kupić nowe mieszkania? Poradnik inwestora

nowe mieszkania zielonkaPoszukiwania nowego mieszkania zaczynają się od określenia lokalizacji. Trudno jednoznacznie wybrać dzielnicę, ale w przybliżeniu można zdefiniować, czy zależy nam na życiu w mieście, czy poza nim. Coraz więcej osób decyduje się właśnie na druga opcję, poszukując komfortowych domów poza centrum. Nie oznacza to jednak, że rezygnują z wszystkich wygód, jakie daje metropolia. Wybierając Zielonkę, Wołomin czy Kobyłkę nadal mogą dojeżdżać do pracy czy szkoły w Warszawie.

Trudno rezygnować z życia wielkim mieście, zwłaszcza, gdy ma się tu dobrą pracę, przyjaciół, renomowaną placówkę edukacyjną dla dzieci. Jednak wszechobecne korki, hałas i smog to czynniki, które sprawiają, że coraz więcej osób szuka ucieczki na peryferia. W okolicy stolicy znajdują oni mieszkania na sprzedaż, które odpowiadają im pod względem ceny, metrażu, standardu i oczywiście lokalizacji. Bo dzisiaj “poza miastem” nie oznacza izolacji czy odosobnienia. Coraz częściej dom na obrzeżach kojarzony jest z prestiżem, a także spokojem i sielanką.

Mieszkania na sprzedaż w Zielonce pod Warszawą

Szukając mieszkań na sprzedaż pod Warszawą, inwestorzy sprawdzają popularne miejscowości, w tym Zielonkę, Kobyłkę czy Wołomin. Rosnąca popularność tych lokalizacji sprawia, że mogą oni wybierać spośród dziesiątek ofert z rynku pierwotnego. W okolicy inwestuje także Willa Developer – doświadczona firma budująca szeregówki, bliźniaki i apartamentowce. Dlaczego naszym celem są peryferia?

  • Znajduje się tutaj dobrze rozwinięta infrastruktura medyczna, edukacyjna, handlowa, rekreacyjna.
  • Są one dobrze skomunikowane z centrum Warszawy i pozostałymi dzielnicami.
  • Jest tu czystsze powietrze, spokój i cisza.
  • W okolicy znajdują się tereny do uprawiania sportu i wypoczynku na łonie natury.

Mieszkania na sprzedaż pod Warszawą mają jeszcze jedną zaletę, a jest nią koszt inwestycji. Znacznie niższy niż w centrum miasta, powoduje duże zainteresowanie inwestorów, którzy za cenę mieszkania na Mokotowie czy Pradze mogą kupić domek z ogródkiem w Zielonce czy Wołominie. Duży wybór lokali sprawia, że zarówno single, jak również pary i rodziny z dziećmi znajdą tu obiekty dopasowane do swoich oczekiwań. Mieszkania na sprzedaż z tarasami, segmenty z ogródkami, domki z garażami – to, na czym Ci zależy jest w naszej ofercie.

Mieszkania z rynku pierwotnego

Mieszkania z rynku pierwotnego powstają z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz materiałów. Mają cechy budownictwa energooszczędnego, co oznacza komfort termiczny i spore oszczędności na ogrzewaniu. Dla inwestorów, którym zależy na szybkiej przeprowadzce są opcją znacznie bardziej atrakcyjną niż budowa własnego domu. Zakup nowych mieszkań wiąże się też z mniejszą ilością formalności, trwa krócej i nie wymaga podejmowania trudnych decyzji.

Osoby decydujące się na zamieszkanie pod Warszawą, oprócz własnego mieszkania, otrzymują szereg benefitów. Dla wielu ważny jest dostęp do obszarów zielonych, stref wypoczynkowych i sportowych. Inni najbardziej cenią sobie kameralne sąsiedztwo, o które trudno w betonowych blokowiskach składających się z setek mieszkań.

Biuro sprzedaży w Radzyminie
Al. Armii Krajowej 4 lok. U2
05-250 Radzymin
Biuro sprzedaży w Toruniu
Szosa Lubicka 1
87-100 Toruń

SOCIAL MEDIA

PRYWATNOŚĆ

Polityka prywatności