OSIEDLE POETÓW

NAZWA INWESTYCJI:

Osiedle Poetów

ADRES:

ul. Słowackiego | Radzymin

ILOŚĆ BUDYNKÓW

2

ILOŚĆ MIESZKAŃ:

154

Termin realizacji

2024

Piętra

1 – 5

Ilość mieszkań

154

Metraże mieszkań

31 – 78 m²

Liczba pokoi

1 – 4

DLACZEGO WARTO ZAMIESZKAĆ W RADZYMINIE?

Mieszkanie blisko Warszawy.

Firma Willa Developer Słowackiego Radzymin Sp. z o.o. zacznie realizować nowy projekt budownictwa wielorodzinnego z usługami w parterze. “Osiedle Poetów” powstanie w Radzyminie, przy ul. Słowackiego. Radzymin jest miastem rozwijającym się. Wiele osób sprowadza się do Radzymina z Warszawy, uciekając od codziennego zgiełku do rozwijającego się i spokojnego Radzymina. Dla wielu osób Radzymin jest spokojna alternatywą dla codziennego zgiełku Warszawy. W związku z tym rośnie liczna mieszkańców Radzymina.

Na terenie miasta realizowane są różne imprezy okolicznościowe m.in. maratony, rekonstrukcje bitew. Doskonała lokalizacja sprawia, że nie trzeba mieszkać w Warszawie, aby sprawnie i szybko dostać się do pracy czy szkoły. Młodzi aktywni zawodowo, z łatwością dotrą do oddalonej zaledwie o 17 km stolicy. Pokonanie takiej odległości zajmie jedynie ok. 35 min. To mniej niż dotarcie z jednej skrajnie położonej dzielnicy Warszawy do drugiej.

Inwestycja, w ramach której powstają nowe mieszkania na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnym miejscu w Radzyminie, dzięki czemu mieszkańcy mają dostęp do najpotrzebniejszych punktów handlowo – usługowych, kilku placówek medycznych oraz ośrodków edukacyjnych. Ma to niebagatelne znaczenie szczególnie w przypadku młodych rodzin, dla których niezwykle ważna jest bliskość punktów codziennego kontaktu, a zarazem odpowiedni metraż, jaki może zaoferować nowe mieszkanie.

Oferując nowe mieszkania na sprzedaż „Osiedle Poetów” będzie znajdować się będzie w otoczeniu szerokiej oferty placówek usługowych i handlowych. Ich bezpośrednie sąsiedztwo wpływa na szybkie załatwienie niemal każdej codziennej sprawy.

Biuro sprzedaży w Radzyminie
Al. Armii Krajowej 4 lok. U2
05-250 Radzymin
Biuro sprzedaży w Toruniu
Szosa Lubicka 1
87-100 Toruń

SOCIAL MEDIA

PRYWATNOŚĆ

Polityka prywatności