O FIRMIE

PARE SŁÓW O

WILLA DEVELOPER

Firma

Firma Willa Developer jest deweloperem działającym na rynku nieruchomości od 2006 roku. Od momentu powstania w sposób dynamiczny i konsekwentny z każdym rokiem powiększa swój dorobek inwestycyjny. Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytkowania osiedla wielorodzinne w Radzyminie, Zielonce i Toruniu.

Inwestycje

W każdej inwestycji, którą realizujemy, stawiamy na zespół specjalistów z branży budowlanej. Nasi eksperci czuwają nad każdym etapem budowy. Budujemy solidnie, korzystając ze sprawdzonych wykonawców i z najlepszych materiałów. Funkcjonalność i wygoda mieszkań jest najważniejszym wymogiem, jaki stawiany jest pracowni projektowej, a proponowane rozwiązania są poparte wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Przestrzeń jest zaprojektowana w optymalny sposób ? przestronne i jasne rozkłady mieszkań, duże balkony/tarasy, zielone ogrody oraz szereg innych rozwiązań, które maja dać poczucie zadowolenia przyszłym naszym mieszkańcom. Nasi Klienci mogą także liczyć na pomoc w zakresie wykończenia, aranżacji i finansowania nieruchomości.

Lokalizacje

Z wielką starannością wybieramy lokację naszych inwestycji. Mieszkania budowane są w miejscach dobrze skomunikowanych, w sąsiedztwie terenów zielonych oraz wszelkich udogodnień miejskiego życia.

Zielone Ogrody


ZIELONE OGRODY BUDYNEK A

ALEJA ARMII KRAJOWEJ – RADZYMIN

Zielone Ogrody to inwestycja dwuetapowa. W I etapie został wybudowany IV kondygnacyjny budynek B z 52 lokalami mieszkalnymi, garażem podziemnym i pomieszczeniami gospodarczymi. Mieszkanie z podziemnym garażem to doskonała alternatywa dla domu. W II etapie powstanie budynek A ze 100 lokalami mieszkalnymi i powierzchnią handlowo-usługową w parterze budynku. Dla całego kompleksu mieszkaniowego zostaną wybudowane miejsca parkingowe naziemne.

Barszczewska 7


BARSZCZEWSKA 7

APARTAMENTY KĘPA POTOCKA

Na zielonym Żoliborzu przy ul. Barszczewskiej 7 powstaje nowa inwestycja. Nasza Firma Willa Developer M.K. Szubierajscy postanowiła w tym wyjątkowym miejscu wybudować 6 – kondygnacyjny apartamentowiec pod nazwą ?Apartamenty Kępa Potocka?. Sześć kondygnacji z lokalami mieszkalnymi o metrażach od 55,00 m2 do 87,00 m2 z przylegającymi do nich przestronnymi balkonami i tarasami.

Rezydencja Laskowa


REZYDENCJA LASKOWA

UL. LASKOWA – WOŁOMIN

Willa Developer Wołomin Sp. z o.o. Sp. K. we wrześniu 2017 roku rozpoczęła realizację najnowszej inwestycji „Rezydencja Laskowa”, polegającej na budowie kameralnego budynku wielorodzinnego o podwyższonym standardzie, położonego w atrakcyjnej części Wołomina, przy ul. Laskowej. W ramach inwestycji na rynek pierwotny trafią mieszkania na sprzedaż o zróżnicowanym metrażu.

Parkowa Aleja


PARKOWA ALEJA IV

CERAMICZNA

Przedsięwzięcie deweloperskie Parkowa Aleja IV, polega na budowie 36 lokali mieszkalnych w 18 budynkach mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych, z czego dziesięć w zabudowie bliźniaczej, a osiem w zabudowie szeregowej w Kobyłce.

Apartamenty Lubicka

APARTAMENTY LUBICKA

MIESZKANIE W CENTRUM TORUNIA

Lubicka Apartamenty to nowy kompleks budynków położony w samym sercu Jakubskiego Przedmieścia. Osiedle zaprojektowano z myślą o bezpieczeństwie i komforcie przyszłych mieszkańców. Przestronne, nasłonecznione wnętrza, balkony, loggie i ogródki na parterze, a także winda oraz miejsca parkingowe w hali garażowej, zapewnią wygodę nawet najbardziej wymagającym klientom. Osiedle z infrastrukturą i układem drogowym, częściowo zamknięte – do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.

Biuro sprzedaży w Radzyminie
Al. Armii Krajowej 4 lok. U2
05-250 Radzymin
Biuro sprzedaży w Toruniu
Szosa Lubicka 1
87-100 Toruń

SOCIAL MEDIA

PRYWATNOŚĆ

Polityka prywatności

COPYRIGHT © 2018 – WILLA DEVELOPER ALL RIGHTS RESERVED